Návody zadarmo

Vianočný koník

Milujem Vianoce. Viacerí sú akísi milší, usmievajú sa. Tí, ktorí si nechávajú všetko na poslednú chvíľu zas pociťujú stres, či všetko stihnú a či na niečo nezabudli.

Už ako deti sme sa tešili na stromček, voňavé koláčiky a darčeky. Toto obdobie je čarovné hlavne pre deti. Je úžasné sledovať ako sledujú každý váš pohyb, pretože „Kamaráti mi povedali, že darčeky nosia rodičia.“ Aj môj menší syn stále striehne, aby nás s manželom nachytal, ako darčeky dávame pod stromček. Vidieť na ňom, že mu to nedá, stále nad tým rozmýšľa ako sa tie krabice dostanú pod stromček, keď sme všetci spolu, spolu večeriame, dívame sa na televízor.

Veru je to čoraz ťažšie presunúť darčeky od Ježiška pod stromček. Budem rada, ak mi napíšete vaše typy a triky ako na to, možno inšpirujeme spolu ďalšie mamičky.

Ale nie o tom som chcela. Dnes by som vás chcela inšpirovať úplne niečím iným. Aj vy máte pocit, že váš vianočný stromček je fádny? Každý rok rovnaký? A prečo si ho trošku neozvláštniť, napríklad v podobe háčkovanej ozdôbky.

Skrášlite si svoj stromček handmade ozdobou v podobe vianočného koníka a vyčarujte tak úsmev na detských tvárach. Prekvapíte tak nielen deti, ale aj návštevu, ktorá k vám príde.

Návod je k dispozícii tu nižšie

Vianocny-konik_ZuzuBu_2021

Budete potrebovať len chvíľu vášho vzácneho času, trpezlivosť a tento materiál:

Kliknutím ohodnotíte tento príspevok!
[Celkovo: 1 Priemer: 5]

Zanechať odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *